Kaliteli hizmeti kendisine ilke edinen Enze Pest haşere servisi sizlere ekonomik çözümler üretmek için her gün kendisini yeniliyor. Firmamız 5 yıldır halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve tecrübeli bir kuruluştur. Böcek haşere ile kemirgen kontrolü konusunda hizmet sektörünün tüm dünyada artan bilimsel ve modern hizmetlerini, teknolojik ekipmanlarını,özenle eğitilmiş profesyonel kadrosuyla alanındaki uzmanlık bilgisini Siz değerli müşterilerimizin desteğinizle devam etmekteyiz. Sizlere böcek ilaçlama ve su deposu temizlği konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Vizyonumuz

Enze Pest Haşere İlaçlama olarak, çevreye duyarlı, toplumsal, düşünsel ve kültürel değerler açısından dürüst bir anlayış içerisinde sektörümüzde en iyi hizmeti en teknolojik cihazlarla vermek, müşterilerimize kaliteli hizmet vererek yıllık periyodik ilaçlamalarını gerçekleştirmek, birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar için her zaman tercih edilen iş ortağı olmaktır.

Misyonumuz

Yurdumuz insanına daha hijyenik,sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli böcek ilaçlama hizmetleri sunmaktır.

©[2015] haserebocekilaclama.com tüm hakları Enze Pest İlaçlamaya aittir.

Call Now ButtonHemen Ara
Open chat
Yardımcı Olabilir miyiz?

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?